Foshan Nanhai Kolaylığı Açık Mobilya Co hoşgeldiniz, Ltd Güvenilir Açık Mobilya


about-us2_01.jpg


Kolaylık Ağustos 2007'de Bay Xia tarafından Lishui Kasabası Nanhai Bölgesi Foshan Şehrinde kuruldu. Bundan önce, Bay Xia, dış mekan mobilya endüstrisinde 10 yıldan fazla çalışmıştı. 2004 yılında, Qingyuan City Hollanda sözleşme mobilya şirketi Alu-light için üretim üssü inşa, alüminyum sözleşme mobilya fabrikası yönetme konusunda çok deneyim elde etmesine izin verdi. Sonunda arkadaşlar ve müşterilerin yardımıyla kendi fabrikası Ease Outdoor Furniture'ı kurdu.

Ease Outdoor mobilyaları alüminyum çerçeve, PE rattan ve textylene ile dış mekan mobilyaları üretmeye adamıştır. Ürün yelpazesi el dokuması alüminyum rattan sandalye, alüminyum tekstili sandalye ve masa tabanları içerir. Hepsi restoran, kafe, sokak restoran, açık gökyüzü yemek, bahçe, veranda, bar, plaj tesisi, otel balkonu ve tüm eğlence mekanları gibi açık ve kapalı mekanlar için uygundur.   Bambu görünümlü yüzeyde çok yetenekliyiz. Şimdi bir daha üretim hattı --- alüminyum high-end mobilya (sandalye ve koltuk takımları) yatırım yaptık.

Uzun yıllardır istikrarlı bir şekilde geliştikten sonra, ürün kalitemizi geliştirdik ve üretim kapasitemizi artırdık, örneğin, otomatik boru bükme makineleri için çeşitli gelişmiş ekipmanlar getirdik.

about-us2_02.jpg


Ahşap görünümlü ve bambu görünümlü yüzeylerimizi geliştirmeye devam etmek için, toz boya atölyemizde otomatik kaplama hattı ve yüksek hızlı geri dönüşüm makinesi ürettik. Boya tabancası markamız İsviçre'de üretilen Gema'dır. Toz boya ekipmanlarımız sektörde liderdir. Tüm bu donanım ekipmanları kaplama teknemizi tüm endüstrinin ön saflarına taşıyor.

about-us2_03.jpg


Bu arada, hükümetin gerekliliğini takiben, kanalizasyon deşarjı ve egzoz kirliliği yok. Çevre koruma konusunda nitelikli bir kuruluşuz.

Bildiğimiz gibi, dış mekan mobilya üreticileri bol işçilere ihtiyaç duyuyor, çünkü dokuma ve tekstilde montajın elle yapılması gerekiyor, makineler tarafından bitirilemiyorlar. EASE, EASE OUTDOOR'un başka bir avantajı olan çok sayıda yetenekli işçiye sahiptir. Çalışanlarımızın tüm yıl boyunca çalışmaya devam etmesini sağlayacak yeterli emrimiz var. Aksine, işçiler bazı küçük fabrikalarda çoğunlukla geçicidir. Biz yüksek sezonda yaklaşık 200 işçi var ve biz yılda 300'den fazla HQ konteyner 'mal üretebilir.

about-us2_04.jpg


EASE OUTDOOR tarafından satılan tüm ürünler için iki yıl garanti verebiliriz. UV dayanımlı kaplamalar için 6061 standart alüminyum ve toz kullanıyoruz. Bu malzemeler, karmaşık ve değiştirilebilir dış ortam ortamı için yeterince iyidir. Müşteri özel gereksinimi varsa, biz de Tiger kaplama kullanabilirsiniz. Sonra Wintech markasını kullandığımız hasır. Duruma bağlı olarak, biz müşteri ihtiyaç varsa 5 yıl garanti hasır sunabilir. Yastık kumaşı su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklıdır. Ayrıca, müşterinin yüksek kaliteli minderlere ihtiyacı varsa Sunbrella markasını da kullanabiliriz.

about-us2_05.jpg


Paket bir diğer önemli kısımdır; Genel olarak, sandalyeler böyle paketlenir

about-us2_06.jpg

Biz EN581 testi geçti birçok model var, bu arada ISO9001 geçti. Yüksek kaliteli ürün, şirketin büyüdüğü temel taşıdır.

about-us2_08.jpg


Her yıl bazı yeni modeller geliştiriyor ve sergilerde gösteriyoruz. Her Eylül'de düzenlenen spoga fuarı en önemli sergi. Altı yıl geçti, 12 metrekarelik bir stanttan başladı, sonra her yıl 24㎡, 40㎡, 64㎡'ya geçtik ve devam ettik. Son Spoga'da 100㎡'dan fazla standımız vardı. Gelecekte daha güçlü ve daha profesyonel olacağımıza inanıyoruz. Spoga Fuarı'nın yanı sıra Şanghay Uluslararası Mobilya Fuarı ve CIFF'e de katıldık.

about-us2_06.jpg

Biz sıcak standımızı ziyaret etmek müşterilere hoş geldiniz. Daha iyi ve daha iyi olabilmemiz için değerli önerileriniz için çok çalışıyoruz. Foshan'ın merkezinde yeni ihracat satış ofisi açtık ve müşterilerimize daha verimli ve profesyonel hizmet sunmak için satış ekibimizi genişlettik.

about-us2_07.jpg

Yıllardır gelişme ile, EASE OUTDOOR sadece OEM üreticisinden ODM fabrikasına değişti. Yakın gelecekte, daha özgün tasarımımızı göstereceğiz. Dikkatinizi bekliyoruz ve ayrıca olağanüstü tasarımcıların bizimle çalışmasını bekliyoruz. Biz derinden inanıyoruz, özgün tasarım, yüksek kalite ve profesyonel hizmet gelecekteki KOLAY AÇıK için sürekli gelişimin temel taşları vardır.