Siyah Modern Yemek Sandalyeleri Masa Takımı

Ağırlama, Catering zinciri için fabrika özelleştirilmiş yemek sandalyesi. Bize hoş geldiniz toptancı, perakendeci veya distribütör.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

modern dining chairs

eşya yokE1109A
Boyut47*56*84
N.W.3,4 kg
Paket11 adet / yığın
MalzemeAlüminyum tüp ve PE rattan

Okulda yemek servisi gibi farklı mekanlarla tanışmak için renkli veya sade tasarımlı yemek sandalyesi

Ya da hastane, üniversite gibi okul içinse, rengi sıcak, bej, açık kahverengi, sıklıkla seçilmiş, iki veya dört sandalyeli yuvarlak yemek takımı ve bir yuvarlak masa olacaktır. Üniversitede okuyan okul bahçesi öğrenim yeri, aynı zamanda yaşama, arkadaş edinme yeridir. Ortaokulda ise daha renkli sandalye, mavi sandalye, kırmızı sandalye, yeşil sandalye, siyah beyaz yemek sandalyesi bulacaksınız. Üniversitede veya ortaokulda ne olursa olsun, modern yemek sandalyeleri popülerdir.

black dining chair

Yemek sandalyesi istiflenebilir, paket istiflenir ve kağıtla sarılır, çerçeveli bir tekerlek vardır, taşınmasını ve taşınmasını kolaylaştırır. Açık veya kapalı kafe, restoran veya bistro için ilk kez yemek sandalyesi satın alacaksanız, siyah yemek sandalyesi güvenli bir seçimdir.

round dining table set

Hot Tags: siyah modern yemek sandalyeleri masa seti, üreticiler, özelleştirilmiş, toptan satış, satın al, indirim, toplu

Sorgulama

You Might Also Like