Açık Bistro Masa Ve Sandalyeler Mobilya Seti

2007'den itibaren el dokuması mobilya ihracatını, yaratım ve kalite konusunda ısrar ederek kolaylaştırın. Otel, açık hava restoranı, kahve, bistro veya diğer projeler için bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Dış mekan veya bistroda bistro ışıkları genellikle karanlık ve polikromdur. Açık bistro masaları ve sandalyeleri genellikle iki parça sandalye ve bir masa; renk kahverengi veya siyahtır.


outdoor bistro chairs

eşya yokE1187
Boyut46 * 58 * 89cm
N.W.3,5 kg
Paket11 adet / yığın
MalzemeAlüminyum tüp ve PE rattan

Sokak bistrosu ise, küçük bistro seti iyi bir seçimdir. Özel görünüm ve dokuma tasarımlı alüminyum rattan veya alüminyum textylene sandalye.

bistro chairs

hakkındaKonaklama mobilyaları, çoğu zaman dekorasyon tarzına ve şehir kültürüne bağlıdır. Otel binası görünümü, insanların içten beğenmesi içindir. İnsanlar mobilya ve detay dekorasyonuna daha çok dikkat edecekler. İç mekan mobilyası ile dış mekan mobilyası arasında gözle görülür bir boşluk olduğunu düşünmüyoruz. Açık renk ve rattan olan bu sandalye yuvarlaklara benzer. Düz rattan ile karşılaştırıldığında, bu tür yuvarlak rattan daha yumuşak olacaktır. Otel odası açık renk ise bu sandalyeyi balkona koymak iyi bir seçim olacaktır. Yuvarlak masalı iki sandalye, Antik tarz masa ayağı ve ışıklı masa tablası. Bir fincan kahve, neden dış mekan mobilyası veya iç mekan mobilyası olarak sınırlandırmalıyız? Kahve ve mola için sandalyeler ve masa. Açık hava bistro sandalyeleri aynı olacak.

small bistro set

Hot Tags: dış mekan bistro masa ve sandalyeler mobilya seti, üreticiler, özelleştirilmiş, toptan satış, satın al, indirim, toplu

Sorgulama

You Might Also Like