ÇİN ULUSLARARASI MOBİLYA EXPO 2019, SHANGHAI

- Dec 20, 2019-

Kolay dış mekan mobilyaları CIFF 2019, SHANGHAI'ye katıldı. Kolaylık bahçe mobilyalarında daha yeni bir tasarım gösterdi renk koyu gri tonu. Koltuk takımı, veranda yemek takımları ve açık bistro seti dahil.

2019 yılında, E1, E2, W6 ve E12'deki dört uluslararası marka pavyonunda, katılımcı ülke ve bölge sayısı son 24'ten 29'a yükseldi. Yeni katılan ülkeler arasında 222 katılımcı marka ile Yeni Zelanda, Yunanistan, İspanya, Portekiz ve Brezilya yer alıyor. Japonya, Güney Kore, Filipinler, Vietnam, Endonezya, Malezya, Singapur, Sri Lanka, Hindistan ve diğer Güneydoğu Asya ülkeleri de sergiye katılacak markaları görüyor.

Furniture China, profesyonel sergi için “sergi + İnternet” ile birleşen B2P platformu olan JJGLE EZBUY'yi bu yıl başlattı. Kayıtlı işletmelerin her bir üyesi kendi platformlarına ait küçük bir uygulama mağazası almak için bu platformu kullanabilir. 4 günlük sergi platformda 365 güne çıkarılacak. Yeni internet kanalı yoluyla yeni perakende mobilya tedariki uygulanacaktır. Alıcılar doğrudan üreticilerin yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini satın alabilirler.