ÇİN ULUSLARARASI MOBİLYA EXPO 2020, GUANGZHOU

- Dec 20, 2019-

Kolay dış mekan mobilyaları ÇİN ULUSLARARASI MOBİLYA EXPO 2020, GUANGZHOU'ya katılacak.

Yeni tasarım yolda, daha fazla ülkenin ihtiyacı için çok sayıda dokuma türü ve rengi geliştiriyor.

Tasarım stili modern ve sade bir şekilde kapanacak. Bu yıl, iç ve dış mekan arasındaki boşluğun küçüldüğünü, restorandaki sandalyelerin de yemek odasında kullanılabileceğini görebiliyorduk.

Son yirmi yıldır, Çin Ulusal Fuarı her zaman katılımcılardan ve izleyicilerden gelmekte ısrar etti. Katılımcıların ve ziyaretçilerin güzel bir amaç için arayışı, Fuarın hedefleri için çaba gösterme felsefesidir. Büyük ölçeği, eksiksiz kategorileri ve yüksek kalitesi ile Yüksek bir kitleye sahiptir ve endüstrinin güvenini kazanmıştır. Her zaman Çin'in ev mobilya endüstrisinin barometresinin itibarını kazandı. 2017 yılında, Çin Ulusal Fuarı dans ve dans duydu, "işçilik ve kalite, çok yönlü yerleştirme" temasına yelken açtı, kaliteli sergiler oluşturmak, yükseltilmiş katılım ve izleme deneyimini geliştirmek için yükseltildi ve sağlıklı gelişimde lider oldu Çin ev mobilya sanayi ve küresel ev mobilya sanayi. Sürekli büyüyen uçak gemilerinin amiral gemisi.

Mart ayında Guangzhou Çin Ev Fuarı, yıl boyunca en iyi iş düğümlerinin ve yüksek kaliteli sergi platformlarının entegrasyonunun bir modelidir. Her zaman endüstri ve işletmeler tarafından övüldü. Mart 2017'de Çin'deki Guangzhou Ev Fuarı, dünya çapında 3.992 şirketle parlak bir gelecek yarattı. Katılımcılar, dünya çapında 200'den fazla ülke ve bölgeden ticari değeri olan 191.950 ziyaretçiyi çeken ve Çin pazarından ziyaretçilerin% 13.7'lik bir artışla renk ve tatlarla dolu uluslararası bir ev mobilyası ziyafeti yarattı. Geçen yılın aynı dönemine göre net artış 23.774 kişidir. Uluslararası radyan gücü azalmasa da, iç pazarın etkisini büyük ölçüde güçlendirdi.