Spoga Fuarı 2019

- Dec 20, 2019-

2019 Spoga Fuarı'nda dış mekan mobilyalarını 27'den fazla yeni ürünle rahatlatın. Bistro sandalye, restoran sandalyeleri, otel yemek sandalyeleri, veranda mobilya takımlarını kapsar. Dokuma ve malzemede yeni ürünler gelişiyor. Birkaç yeni dokuma türü ve veranda veya bahçe sandalyesi yapmak için ip oluşturma.

Spoga gafa, dünyanın önde gelen bahçecilik ve bahçe yaşamı fuarındandır. 60'tan fazla ülkeden 2.000'den fazla katılımcı, 40.000'den fazla uluslararası profesyonel ziyaretçiye yeşil bahçe ilhamını sundu. Ve tüm bahçe aletleri markaları, iş büyüklüğünden bağımsız olarak, dünyanın dört bir yanından en önemli alıcılar ve iş karar vericileri ile buluşabilir. Ayrıca tüm endüstrinin en son bilgi ve gelişmelerine sahiptir.

Uluslararası Spor Malzemeleri, Kamp Malzemeleri ve Bahçe Yaşam Fuarı tüm dünyada bahçe ürünlerine birçok ilham kaynağı getirecek. Üç günlük saf bir bahçe turu, ateşli barbekü etkinliklerini, en son bahçe dekorunu ve bitki trendlerini ve heyecan verici uzman seminerleri kapsayacaktır. Bu yaratıcı ilham, çevrimiçi bilgi ve yeşil işin kesişimi olacaktır.