Parisli Bar Kahve Sandalyeleri Mobilya

Tekli kafe kafesi, cadde kafe dükkanında giderek daha fazla ortaya çıkmaktadır, Ease, 2007'den beri kafe için alüminyum tekli sandalye üreten bir fabrikadır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Tekli kafe kafesi, cadde kafe dükkanında giderek daha fazla ortaya çıkmaktadır, Ease, 2007'den beri kafe için alüminyum tekli sandalye üreten bir fabrikadır.


İyi bir kahve içmek iyi değil. İyi bir eyeri olan iyi bir at, bir dizi şık kahve fincanı, küçük aile kafenizin de özüdür. Kahve ve kahve fincanlarının çarpışması mükemmel bir fincan kahveye sahiptir. Farklı kahve fincanlarına sahip farklı kahveler, kahve karakterinin tam olarak görüntülenmesini sağlar. Güzel kahvenin yanı sıra kahvehaneyi süslemek için iyi Parisiancafé sandalyeye ihtiyacımız var.


eşya yok

E1184

Boyut (cm)

42 * 59 * 88,5

NW (KG)

3.8

paket

10 adet / yığın

Malzeme

Alüminyum tüp ve pe rattan

parisian cafe chairs

french chair

parisian chairs

Bar mobilyaları iç mekan mobilyaları ile biraz farklıdır. Bu mutfak eşyaları ve hammaddeler ile küçük kahve dükkanınız açılabilir. Güneşli bir öğleden sonra, yaklaşık üç ya da beş arkadaş arayanlar, kahve dolu bir oda mutlaka herkesi şımartacak. Bar sandalyesi alüminyum tüp ve PE rattan yapılmıştır.

Bu kadar basit bir kahve anlayışına sahip olduktan sonra, sadece yavaş yaşam için değil, kahve severler için de bir kahve dükkanı kontrolü olabilirsiniz; Umarım günlük kahvenizi tatmin etmek için evde sadece küçük bir kahve dükkanı açamazsınız. Talep, farklı arkadaşların zevklerine uygun kahve yapabilirsiniz.


Hot Tags: parisian bar kahve sandalyeleri mobilya, üreticileri, özelleştirilmiş, toptan, satın al, indirim, toplu

Sorgulama

You Might Also Like